ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

ICDL

دوره های ICDL

دوره های ICDL

ICDL مخفف (International Computer Driving License) گواهینامه بین‌المللی کاربری کامپیوتر  است که به منظور ارتقای دانش عملی در مهارت های هفتگانه استفاده از کامپیوتر ارائه می شود.

آموزش ICDL یک برنامه آموزشی است که از سال 1997 و از سوی بنیاد اروپایی هدایت می شود. بطور کلی مدرک ICDL به عنوان یک مدرک بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات شناخته می شود.  

مدرک ICDL از طرف سازمان ها و ارگان های دولتی، انجمن های انفورماتیکی، شرکت های تجاری و کسب و کارهای بزرگ و کوچک مختلف به عنوان مدرکی بر اثبات مهارت های کار با کامپیوتر شناخته می شود. احتمالا آگهی های استخدامی مختلفی را دیده اید که در آن های یکی از مهارت های مورد نیاز متقاضیان، مهارت ICDL و داشتن مدرک مهارت های هفتگانه ICDL است. 

در حال حاضر مهارت های ICDL  به مدرک استانداردی تبدیل شده که در کشورهای مختلف کاربرد دارد و برنامه درسی آن مشابه دروس ECDL است. ECDL همان ICDL هست با این تفاوت که در اروپا به این نام شناخته می شود.

برای گرفتن مدرک ICDL، دوره های آموزشی مختلفی در کشورها برگزار می شود. این دوره ها معمولا طی 130 ساعت آموزش آی سی دی ال، مهارت های مختلف کار با رایانه را به متقاضیان آموزش می دهند.

صفحات مرتبط
preloader