ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

عکاسی

آموزش عکاسی

عکاسی 

اصول و کارکرد یک دوربین از ابتدا و شروع تا خروجی یک عکس را آموزش خواهیم دید. در این دوره بیشتر ساختار دوربین می باشد. علاوه بر ساختمان و مکانیک یک دوربین، مفاهیم عکاسی بسیار مهم می باشد. لنز ، دیافراگم ، شاتر ، سنسور و تمام آپشن ها و انتخاب هایی که در این دوربین می باشد را مورد تعریف و کاربرد آن مشخص می شود.

سرفصلهای کلاس عکاسی پایه (دوره عکاسی)
آشتایی با ساختمان دوربین
آموزش منوی دوربین
شناخت انواع قطع دوربین
مکانیزم و ابزار کنترل نور و حساسیت –سرعت شاترو دیافراگم
عوامل موثر در عمق میدان
چگونگی انتخاب حالت های مختلف عکاسی و حالت های فوکوس اتوماتیک
بررسی لنزها و فاصله کانونی و تاثیرات بصری آن بر روی پرسپکتیو – زاویه دید و عمق
فاصله کانونی
شناخت عناصر بصری
ترکیب بندی

اهداف آموزش عکاسی پایه (کلاس عکاسی):


اهداف کلاس عکاسی پایه: هنرجویان در پایان دوره با ساختمان دوربین و نحوه کاربرد بدنه آن آشنا شده و مباحث اولیه نور پردازی و ترکیب بندی را می آموزند. همچنین هنرجویان برای تکمیل دوره و تسلط کامل بر دوربین، نورپردازی و ژانرهای مختلف عکاسی؛ آموزش خود را در دوره عکاسی دیجیتال به مدت ۱۱۰ ساعت ادامه دهند.

IMG-20230509-WA0026
IMG-20230509-WA0022

عکاسی با موبایل 

برای آموزش عکاسی با موبایل و ثبت عکس‌های حرفه ای، باید توجه کنید که یک عکاس خوب به چیزی بیش از یک دوربین خوب و مهارت‌های پایه نیاز دارد.در طول دوره آموزش عکاسی با موبایل (از پایه تا حرفه ای) به صورت کامل با عکاسی موبایل و استفاده از برنامه های کاربردی آشنا خواهید شد.امروزه تقریبا تمام گوشی‌های هوشمند از امکانات متعددی مثل مگاپیکسل فراوان تا انواع اپلیکیشن‌های ویرایش تصویر برای خلق تصاویر زیبا و باکیفیت برخوردار هستند. امروزه عکاسی کردن جزو علاقه مندی های بسیاری از افراد شده است،عکاسی با گوشی های هوشمند با رعایت چند نکات می تواند مانند دوربین های حرفه ای و DSLR عکس های زیبایی تحویل شما بدهد.گوشی های هوشمند در مقایسه با دوربین های حرفه ای سبکتر هم هستند و به راحتی در جیب قرار میگیرند.برای عکاسی عالی با گوشی‌های هوشمند ابتدا باید همان موارد الزامی در عکاسی را رعایت کنید، یعنی دید عالی برای به تصویر کشیدن ایده‌ها، نورپردازی و درک عمیق از عکاسی. اما ترفندهایی وجود دارند که می‌توانند عکس‌های شما را از عکس‌های ساده و گاهی بد به عکس‌هایی عالی و جالب بدل کنند.

مزایای عکاسی با موبایل


تنظیمات دوربین موبایل و آماده کردن آن
تنظیمات صحیح نور در عکاسی با موبایل
ایده های خلاقانه برای عکاسی با موبایل
آموزش عکاسی با موبایل و فلاش دوربین
آشنایی با اپلیکیشن‌های برتر عکاسی با موبایل
آشنایی با اپلیکیشن‌های ویرایش مخصوص موبایل

هدف از دوره‌ی آموزش عکاسی با موبایل چیست؟


افراد زیادی هستند که علاقه‌ی بالایی به عکاسی و یا فعالیت در این حوزه داشته و یا برای گسترش و یا معرفی کسب‌وکار خود نیاز به عکس‌هایی با کیفیت و حرفه‌ای دارند، اما به دلیل نداشتن دوربین‌های عکاسی حرفه‌ای و دانش عکس‌برداری، یا از علایق خود دست کشیده و یا با صرف هزینه‌های بالا، عکاسانی را به‌کار می‌گیرند.همچنین تعداد بسیار زیادی از افراد، موبایلی در اختیار دارند که از بهترین لنز دوربین و بالاترین کیفیت عکس‌برداری برخوردار است؛ اما در بسیاری از مواقع، شخص توانایی استفاده از حداکثر قابلیت‌های دوربین خود نداشته و از آن تنها در جهت انجام کارهای روزمره استفاده می‌کند.ما در دوره‌ی آموزش عکاسی با موبایل، قصد داریم تا به شما هنرجویانی که علاقه دارید از قابلیت‌های موبایل خود در جهت بهره‌وری حداکثری و حرفه‌ایاستفاده نمایید، آموزش دهیم که چگونه با موبایلتان عکاسی کنید و این هدف را دنبال می‌کنیم که تمام افرادی که موبایلی در دست دارند، بتوانند به‌‍صورت درست از دوربین موبایلشان استفاده کرده و بتوانند نیازهای خود در حوزه‌ی عکاسی را پاسخگو باشند

عکاسی پیشرفته 

امروزه عکاسی یکی از پرطرفدارترین و گسترده‌ترین شاخه‌های هنر محسوب می‌شود. عکاسی در این روزها محدود به ثبت تصاویر نمی‌شود و باتوجه به ارتباطی که بین هنر عکاسی، گرافیک، تصویرسازی، انیمیشن و سینما وجود دارد، عکاسی بسیار گسترده‌تر و یادگیری همه ابعاد آن به مراتب پیچیده‌تر از گذشته است.دوره آموزش عکاسی دیجیتال پیشرفته در سطحی بالاتر از آموزش‌های مقدماتی عکاسی دیجیتال برگزار می‌شود. مباحثی که در این دوره مطرح می‌شوند، به طور تخصصی‌ به آموزش عکاسی دیجیتال می‌پردازند و آموزشی که در این دوره برای مخاطبان تهیه شده است در بالاترین سطح آموزش عکاسی قرار دارند و به صورت ارائه می‌شوند که در انتهای این دوره مخاطب به طور تخصصی با همه موضوعات و چهارچوب‌های عکاسی دیجیتال آشنایی داشته باشد.موضوعاتی که در این دوره مورد بررسی و آموزش قرار گرفته است شامل موارد متعدد و گوناگونی است که به طور خلاصه می‌توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

آشنایی و معرفی ژانر‌های گوناگون عکاسی
انواع منابع نور مصنوعی
شکل دهنده‌های نور
آشنایی با تجهیزات استدیویی عکاسی
آشنایی با نورهای ثابت
آشنایی با کلیات نورپردازی
آشنایی با مفهوم Ratio و کاربردهای آن
آشنایی با عکاسی پرتره و تجهیزات مورد نیاز برای عکاسی پرتره
آشنایی با عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
آشنایی با ژآنرهای عکاسی خبری
کسب درآمد از عکاسی و راهکارهای پیشنهادی برای دستیابی به درآمد بیشتر
علاوه بر موضوعات فوق در این دوره با جدیدترین و به روزترین مباحث مطرح در هریک از ژانرهای ذکر شده نیز آشنا خواهید شد و مباحثی که مطرح شده است را در سطحی بالاتر از پرداختن صرف به تعریفات دنبال خواهیم کرد. 
هدف از برگزاری دوره آموزش عکاسی


این دوره برای چه کسانی مناسب است؟


دوره آموزش عکاسی دیجیتال پیشرفته برای همه علاقه‌مندان به عکاسی و همه افرادی که قصد دارند آموزش عکاسی را در سطحی بالاتر از سطح مقدماتی دنبال کنند مناسب و کاربردی خواهد بود. به طور مشخص این دوره برای کسانی طراحی شده است که قصد دارند عکاسی را در سطحی جدی‌تر و با هدف یادگیری روش‌های کسب درآمد از عکاسی دنبال کنند.

مطالب مرتبط
preloader